FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

Andrei Pushkarev (Latvija-Ukraina) -2015-

andrei-pushkarev1

Andrei Pushkarev gimė 1974 metais Kijeve, muzikantų šeimoje. Penkerių metų jis pradėjo groti pianinu. 1980 m. įstojo į Kijevo muzikos mokyklą. Būdamas 14 metų pradėjo mokytis groti mušamaisiais instrumentais. Vėliau muzikos mokslus tęsė Nacionalinėje Čaikovskio muzikos akademijoje Kijeve. 1995 m. festivalyje “New Names of Ukraine” pelnė pirmąjį prizą už solo atlikimą vibrafonu. 1995 – 1999 metais A. Pushkarev daug koncertavo įvairiuose muzikiniuose renginiuose ir festivaliuose Ukrainoje. Šiuo metu atlikėjas yra labia populiarus ir gerai žinomas. Nuo 1999 metų groja mušamaisiais kameriniame orkestre “Kremerata Baltica”. A. Pushkarev yra išleidęs daug muzikinių įrašų, grodamas su įvairiais ansambliais ir kolektyvais. Išleido solo kompaktinį diską “After Mozart”, kuris 2001 metais JAV gavo Grammy apdovanojimą.
Perkusininkas nuolatos daug keliauja ir koncertuoja prestižiniuose pasaulio festivaliuose bei koncertuose – Londone, Vienoje, Niujorke, Amsterdame ir t.t.. 2004 metais muzikantas įgyvendino visame pasaulyje didžiulio pasisekimo sulaukusį įnovatyvųjį muzikinį projektą “Bach Vibrations”. Perkusininkas grojo su garsiais perkusininkais, tokiais kaip Yury Temirkanov, Voldemar Nelsson, Roman Kofman.
Nuo 2009 metų Andrei Pushkarev reguliariai rengia mušamųjų instrumentų meistriškumo kursus visame pasaulyje (Pietų Amerika, Europa ir Australija). Perkusininkas yra sukūręs daug aranžuočių orkestrams, taip pat kuria muziką sau ir kitiems atlikėjams. A. Pushkarev pasaulyje gerai žinomas, kaip perkusinės muzikos kompozitorius bei atlikėjas.