FESTIVALIO GLOBĖJAS

Darius Varnas

Darius Varnas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


LIETUVOS KULTUROS TARYBA

ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

Brian Schembri (Malta)-2018-

2018 03-11
17:00
Ukmergės kultūros centre (Kauno g. 8, Ukmergė)
Koncertas

Brian Schembri_0135

Talentingas, nuolat pasirodantis įvairiose pasaulio scenose muzikantas iš Maltos Brian Schembri pradėjo studijuoti muziką pas savo tėvą Carmelą Schembri. Vėliau baigė pianino specialybę ir dirigavimą Kijeve ir Maskvos valstybinėje P. Čaikovskio konservatorijoje. Mokėsi kartu su A. Snegiriovu, S. Dorenskiu, R. Kofmanu ir G. Roždestvenskiu.

Aktyviai koncertuodamas kaip pianistas, jis pradėjo dirbti dirigento padėjėju su Michel Plasson ir Emmanuel Krivine. Vėliau, skirdamas didžiąją savo laiko dalį dirigavimui, jis tapo vyriausiuoju dirigentu OPF orkestre ir Lisabonos metropoliteno orkestre, vėliau – muzikos direktoriumi Maltos nacionaliniame teatre „Teatru Manoel“ ir meno vadovu bei vyr. dirigentu Maltos filharmonijos orkestre.

Brian Schembri buvo pakviestas diriguoti Karališkajam filharmonijos orkestrui, dirigavo tokiems orkestrams, kaip „l’Orquestra Ciutat Barselona“, „l’Orchestre National du Capitole de Toulouse“, „l’Orchestre Nationale de Radio France“, „l’Orchestre National de Lyon“, „the Svetlanov State Symphony Orchestra“, „Lubeck, Nancy and Rennes opera theatres“ orkestrui, „Nordwestdeutsche Philharmonie“ orkestrui, „Hong Kong opera“ orkestrui, Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui, Novosibirsko filharmonijos, Londono filharmonijos orkestrams, muzikos grupei „London Mozart Players“. Jis dalyvavo tokiuose festivaliuose „Festival Massenet“, „Octobre en Normandie“, „Les Rencontres Musicales d’Evian“, „Lisboa em Festa“, „Kings Lynn Festival“ ir „Henley Festival“.

Įrašė kompaktinius diskus: L. van Beethoveno sonatų rečitaliai fortepijonui, F. Šuberto, S. Rachmaninovo kūriniai ir kompozitoriaus Charles Camilleri kūriniai, įrašyti kartu su Karališkuoju Škotijos nacionaliniu orkestru, orkestru „Bournemouth Symphony Orchestra“, J.S. Bacho koncertai, įrašyti kartu su Europos Sąjungos Kameriniu orkestru, taip pat kompozitoriaus Alexandre Tansman „Wind KConcertos“ su solistais Diego Dini Ciacci ir Fabrizio Meloni.

Festivalyje „Percussion Ukmergė 2018“ Brian Shembri diriguos Latvijos kameriniam orkestrui.