FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

Chin Cheng Lin (Taivanas) -2015-

ching-cheng-lin

Ching Cheng Lin – marimbininkas, kompozitorius, pedagogas iš Taivano. Lin apdovanotas nepaprastais muzikiniais gabumais. Perkusininkas intensyviai koncertuoja įvairiose pasaulio šalyse. Iki šiol jis koncertavo daugiau nei 30 šalių ir pelnė daug apdovanojimų įvairiuose prestižiniuose festivaliuose bei konkursuose. 2007 metais už elitinę muziką marimbai gavo šiuos apdovanojimus – “European Soloist Champion Award” ir “Culture Outstanding Award”. Ching Cheng Lin yra Taivano atstovas Belgijoje ir kitose Europos šalyse, skleidžiantis savo šalies meninę kultūrą. Itin laki muzikanto vaizduotė atskleidžia ypatingą jo muzikinį ir techninį meistriškumą, plačias muzikines marimbos interpretacijas, už kurias jis vertinamas visame pasaulyje.

Kaip kompozitorius, Lin parašė daugiau nei 50 kūrinių marimbai. Šie kūriniai plačiai atliekami tarptautiniu mastu. Lin muzika yra įtraukta į tarptautinių konkursų standartinį repertuarą. Muzikantas ir kompozitorius bendradarbiauja su Taivano orkestrais, tokiais kaip: Taipėjaus kinų muzikos orkestras, Taivano Nacionalinis simfoninis orkestras, Taipėjus Filharmonijos “Wind and Ju” mušamųjų grupė.

Dėstydamas Belgijos Leuveno universiteto menų kolegijoje Lin sukūrė „Perkusijos teatrą“. Šiuo metu profesorius Chin Cheng Lin dėsto Belgijos Karališkojoje konservatorijoje, Antwerp & Leuven universiteto menų kolegijoje, MUDA meno vidurinėje mokykloje, Gente and Bornem savivaldybės akademijoje.