FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

FESTIVALIO SVEČIAI -2019-

Festivalio svečių ansamblis atliks muzikinę programą Kovo 11-ąją prie paminklo „Lituania Restituta“ minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tai profesionalai, grojantys Lietuvos ir užsienio scenose. Ansamblio nariai įvairios sudėties kolektyvuose ne kartą dalyvavo ir Ukmergės perkusijos festivalyje.

Ansamblio nariai šiuo metu yra ir LR vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų instrumentų orkestro ritmo grupės muzikantai.

Robertas Vilčinskas – populiarus būgnininkas ir perkusininkas. Mokėsi J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje, Sankt Peterburgo kultūros institute. Kelis metus gyveno Sankt Peterburge ir dirbo įvairiuose kolektyvuose bei koncertinėse organizacijose. Virš 15-os metų grojo Amerikos kruiziniuose laivuose, kur įgavo didžiulę muzikinę patirtį. Grįžęs į Lietuvą aktyviai įsiliejo į Lietuvos muzikinį gyvenimą: groja įvairių stilių muziką su Lietuvos kolektyvais ir orkestrais, tarp jų ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, dalyvauja ir tarptautiniuose projektuose, talkina ansambliui „Giunter percussion“, taip pat užsiima pedagogine veikla.

Artūras Maniušis – perkusininkų asociacijos, ansamblio „Vilniaus mušamieji“ narys, ilgametis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro artistas. Mokėsi nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje bei Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje. J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkurso laureatas. Su ansambliu aktyviai dalyvavo įvairiuose muzikiniuose projektuose ir festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, kaip orkestro artistas grojo geriausiose Europos salėse su žymiais dirigentais ir solistais. Buvęs orkestro „Trimitas“, Nacionalinio operos ir baleto teatro mušamųjų grupės narys. Dažnai kviečiamas talkinti ir kitiems orkestrams.

Mindaugas Juškevičius – LR VRM Reprezentacinio pučiamųjų orkestro mušamųjų ritmo grupės koncertmeisteris. Groti mušamaisiais instrumentais pradėjo Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų mokykloje, studijas tęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Daugkartinis respublikinio J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkursų laureatas. Yra grojęs su įvairiais Lietuvos atlikėjais, taip pat ansamblyje „Vilniaus mušamieji“, dalyvavęs įvairiuose muzikiniuose mušamųjų instrumentų festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje.

Alina Šliogerienė – perkusininkė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pedagogė. Mušamųjų atlikimo meno mokėsi J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje, po to studijavo Latvijos J. Vitalo akademijoje. Grįžusi į Lietuvą studijas tęsė Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje. Dalyvauja muzikiniuose projektuose, groja įvairiuose kolektyvuose, tarp jų braziliškos muzikos ansamblyje „Samba Vilnius“.

Vaidas Čerškus – ilgametis LR VRM orkestro ritmo grupės muzikantas, perkusijos studijas baigęs J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje.