FESTIVALIO GLOBĖJAS

Darius Varnas

Darius Varnas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


LIETUVOS KULTUROS TARYBA

ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

Ernests Medins (Latvija)-2019-

Ernest Medins 1

Ernests Medins baigė Jāzepa Mediņa Rygos muzikos mokyklos perkusijos klasę (mokytoja Larisa Puzule) ir Rygos 100-osios vidurinės mokyklos roko muzikos skyrių, specializavosi groti būgnais (mokytojas Tālis Gžibovskis).

Vėliau perkusininkas Ernest baigė Jāzepa Vītola Latvijos muzikos akademiją ir įgijo instrumentinių mušamųjų magistro laipsnį (padedant mokytojams Edgars Saksons ir Rihards Zalupe).

Ernest dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė garsiausi pasaulio perkusininkai – Wolfgang Haffner (Vokietija), Jojo Mayer (JAV), Marta Klimasara (Lenkija) ir kiti. Jis tobulino grojimą kartu su Andris Buiķis, Rihards Fedotovs ir Raitis Aukšmuksts.

Ernest šiuo metu groja Latvijos nacionaliniame operos ir baleto orkestre ir Latvijos nacionaliniame simfoniniame orkestre. Taip pat jis dirba mušamųjų klasėse Carnikavas muzikos ir meno  ir Olaines muzikos ir meno mokyklose. Jis grojo kartu su „Liepājas“ simfoniniu orkestru, Rygos Sinfoniettos orkestru, taip pat su jaunimo choru Kamēr ir nacionaliniu akademiniu choru.

Ernest pats sukūrė ir prisijungė prie įvairių klasikinės ir pop muzikos projektų. Jis grojo mušamaisiais Nacionaliniame teatre ir daug bendradarbiavo su kompozitoriumi Jēkabs Nīmanis.

Ernest yra Jazz-pop sąjungos „Neaizmirstulītes“ narys ir bendradarbiauja su muzikantu Goran Gora.