FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

MĀRTIŅŠ ZILBERTS (Latvija) -2018-

2018 03-11
17:00
Ukmergės kultūros centre (Kauno g. 8, Ukmergė)
Koncertas

martins_solo_bilde_20x30cm_300dpi

Latvijos pianisto Mārtiņš Zilberts (1977 m.) karjerą geriausiai būtų galima apibūdinti žodžiu “visapusiška”. Jis yra dirbęs kaip solistas kartu su Latvijos nacionalinio operos ir baleto (LNOB) orkestru bei Jelgavos ir Ventspilio kameriniais orkestrais. Mārtiņš yra daugelio ansamblių, tokių kaip Latvijos nacionalinio simfoninio orkestro pianistų trio, Undertango, Brokastis četratā (Pusryčiai keturiems), narys, be to priklauso įvairioms grupėms, koncertuojančioms Latvijos nacionalinio operos ir baleto Beletažo salėje rengiamuose kamerinės muzikos koncertuose. Sužavėtas vokalinio repertuaro, Mārtiņš Zilberts labai anksti pradėjo glaudžiai bendradarbiauti su daugeliu vokalinių solistų, tokių kaip Liene Kinča, Kristīne Opolais, Egils Siliņš, Inga Kalna, Aleksandrs Antoņenko ir kitais.

Nuo 1999 m. Mārtiņš Zilberts dirba mokytoju Jāzeps Vītols Latvijos muzikos akademijoje (JVLMA). Taip pat, nuo 2009 m. jis yra Kamerinio ansamblio ir akompanavimo pianinu katedros dėstytojas. Be to, nuo 2008 m. jis yra LNOB vyriausiasis solistų akompaniatorius.

Mārtiņš mokėsi Emīls Dārziņš muzikos mokykloje pas mokytoją Ilze Juriksone. 2000 m. jis baigė JVLMA profesoriaus Arnis Zandmanis klasę. 2002 m. Mārtiņš baigė profesorės Gunta Rasa klasę ir įgijo kamerinių ansamblių specialybės magistro laipsnį.