FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

SE-MI HWANG (Pietų Korėja, Vokietija)-2019-

Se-Mi

Gimusi Pietų Korėjoje gana anksti pradėjo lankyti privačias pianino, fleitos, smuiko bei perkusijos pamokas. Baigusi Seulo aukštąją menų mokyklą, kurioje studijavo perkusiją, pradėjo perkusijos studijas Yonsei universiteto Muzikos kolegijoje Seule, 2010 m. gavo bakalauro laipsnį. Nuo 2010 m. Muzikos ir scenos meno universitete Štutgarte ji mokėsi perkusijos klasėje pas profesorę Marta Klimasara ir 2013 m. vasario mėn. įgijo magistro laipsnį. 2015 m. sausio mėn. gavo koncertmeisterės diplomą su pagyrimu.

Nuo tada ji dalyvavo daugelyje nacionalinių ir tarptautinių konkursų.

Ypatingi laimėjimai: pirmoji vieta ir publikos apdovanojimas šeštame pasauliniame Marimba konkurse 2012 m. Štutgarte, pirmoji vieta grojant perkusija Felikso Mendelsono Bartoldžio universiteto konkurse 2013 m., 2012 m. trio su ansambliu užėmė 3 vietą tarptautiniame perkusijos konkurse Liuksemburge.

Būdama mokytoja ji daug dirbo su jaunaisiais muzikantais, padėjo jiems ruoštis koncertams ir konkursams, organizavo seminarus, pavyzdžiui, tarptautinėje muzikos akademijoje „Schloss-Kapfenburg“, tarptautinio mušamųjų forumo ir festivalio „Zagan“ metu, muzikos akademijoje Poznanėje, Varšuvos muzikos akademijoje „Frederic Chopin“, ir 2014 m. Štutgarte su profesore Marta Klimasara.

Savo solinėje veikloje Se-Mi Hwang reguliariai grįždavo į savo tėvynę, taip pat į Naująją Zelandiją, JAV, Fidžį, Zambiją ir kt., kur ji grojo kartu su Korėjos simfoniniu orkestru, Štutgarto orkestro asociacijos orkestru, Euro Azijos filharmonijos orkestru, Gyungu-gi simfoniniu orkestru, Su-won filharmonijos orkestru ir Rusijos nacionaliniu Tatarstano orkestru. Vokietijoje, Prancūzijoje, Slovėnijoje, Lenkijoje, Turkijoje ir Šveicarijoje atlikėja yra koncertavusi kaip ansamblio dalyvė ir solistė kartu su Štutgarto perkusijos ansambliu ir mušamųjų ansambliu „Kalbantys būgnai“, ji solo koncertavo festivalyje „Young Euro Classic“, perkusijos meno draugijos tarptautinėje konvencijoje Indianapolyje, Štutgarto muzikos festivalio metu koncertavo su Štutgarto filharmonijos orkestru, kuriam dirigavo Tan Dan. 2015 m. kaip solistė ji grojo Štutgarto operos koncerte.