FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

Sigitas Gailius (Lietuva) -2019-

2018 03-11
17:00
Ukmergės kultūros centre (Kauno g. 8, Ukmergė)
Koncertas

Sigitas Gailius

Sigitas Gailius LMTA studijas baigė 2012 m., įgijęs mušamųjų instrumentų pedagogikos magistro diplomą.

Nuo studijų pradžios aktyviai įsiliejo į perkusininkų muzikinę veiklą. 2007 m. stažavosi pas profesorę marimbininkę Linda Maxey (JAV) bei laimėjo jos vardo konkursą – stipendiją LMTA.

2011 m. tapo tarptautinio perkusininkų konkurso laureatu Ukmergėje. Tais pačiais metais dalyvavo Tarptautiniame Antonio Santangelo marimbininkų konkurse Italijoje bei tapo laureatu.

Sigitas Gailius yra nuolatinis perkusijos festivalių Ukmergėje dalyvis, koncertavęs kaip solistas bei perkusijos ansamblio narys. Kartu grojo su profesoriumi Ludwig Albert (Belgija), prof. Edgars Saksons (Latvija), prof. Vladimir Sudnowski (Baltarusija). Taip pat koncertavo festivaliuose užsienyje („Slavianskij Bazar“ Baltarusijoje, „Drumming festival“ Lenkijoje).

Perkusininkas yra žymiausio Lietuvos mušamųjų ansamblio „Giunter percussion“ narys, kurie nuolat rengia pasirodymus Lietuvoje, yra aplankę visas kaimynines šalis. Ansamblis dalyvauja šiuolaikinės muzikos festivaliuose „Gaida“, „Permainų muzika“, „Muzikų paradas“. Taip pat dalyvauja projektuose su kameriniais orkestrais Lietuvoje, gastroliavo Vokietijoje, Italijoje, Vengrijoje. Koncertavo su žymiausiais Lietuvos chorų kolektyvais įvairiose Lietuvos scenose. Su choru „Vilnius“ koncertavo Rusijoje. Ansamblis „Giunter percussion“ taip pat koncertuoja su žymiausiais Lietuvos dirigentais: Modestu Pitrėnu, Robertu Šerveniku, Sergej Krylov, Donatu Katkumi.

2017 m. Sigitas Gailius buvo pakviestas žiuri nariu į jaunųjų perkusininkų konkursą Latvijoje, Rygoje. Šiuo metu groja LVSO mušamųjų instrumentų grupėje. Nuo 2016 m. yra LMTA perkusijos klasės asistentas.