FESTIVALIO GLOBĖJAS

Darius Varnas

Darius Varnas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


LIETUVOS KULTUROS TARYBA

ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

„SISU Percussion Ensemble“ (NO)-2015-

sisu

„SISU“ – vienas iš žinomiausių mušamųjų instrumentų ansamblių Skandinavijoje, susikūręs 1993 metais. Grupė vienija tris profesionalius muzikantus – Tomą Nilsson, Bjorn Skansen, Marius Sobye. Ansamblis išsiskiria unikalia muzikine estetika ir tiriamuoju požiūriu į kiekvieną muzikinį iššūkį. Nors muzikantų atliekamas pagrindinis muzikos stilius yra šiuolaikinė muzika, jie groja ir klasikiniu stiliumi. Taip pat grupės repertuare galima išgirsti ir daug kitų, roko bei folk muzikinių improvizacijų. SISU muzikinis repertuaras įspūdingas kokybiška kūrinių gausa bei stilistika. Grupė jau dvidešimt metų oficialiai atstovauja savo šalį įvairiuose prestižiniuose festivaliuose, bei renginiuose ir yra pelnę net kelias nacionalines kultūros premijas. Norvegijoje jie dalyvauja visuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose. 2000 metais, kaip ypatingi svečiai, muzikantai buvo pakviesti į pirmą šiuolaikinės muzikos festivalį Pietų Afrikoje. SISU perkusinis ansamblis yra išleidęs daug muzikinių albumų.

Tomas Nilsson grupėje groja nuo įsikūrimo pradžios ir yra ansamblio meno vadovas. Muzikantas taip pat groja ir kituose ansambliuose bei simfoniniuose orkestruose Norvegijoje ir Švedijoje.

Bjorn Skansen
SISU grupės nariu tapo 1999 metais. Muzikos mokėsi Amsterdamo muzikos konservatorijoje ir Norvegijos Muzikos akademijoje. Kaip nepriklausomas muzikantas jis dar groja ir kituose ansambliuose bei simfoniniuose orkestruose.

Marius Sobye SISU grupės narys nuo 1997 metų. Be šios pagrindinės veiklos jis taip groja kituose ansambliuose bei orkestruose, kurių repertuare skamba šiuolaikinė, roko ir elektroninė muzika.