FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

Sopranas Gunta Gelgotė

Sopranas Gunta Gelgotė

Iš Latvijos kilusi ir Lietuvoje gyvenanti koloratūrinis sopranas GUNTA GELGOTĖ baigė dainavimo magistrantūrą Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, yra įvairių konkursų laureatė, 2009 m. pelnė Latvijos didįjį muzikos prizą už „Metų debiutą“. Dainininkė yra parengusi vaidmenų Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre – tai Cerlina („Don Žuanas“), Sofija („Verteris“), Oskaras („Kaukių balius“), dalyvavo keliuose trupės „Vilnius City opera“ pastatymuose, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre atliko Adelės („Šiksnosparnis“), Sapnų mergaitės („Kornetas“), Kunigundos ( „Kandidas“) partijas. Praeitais metais atliko vaidmenį Nymano kamerinėje operoje „Vyras, kuris supainiojo savo žmoną su kepure“ Klaipėdoje.
Neseniai Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre Gunta Gelgote debutavo Broniaus Kutavičiaus operoje „Lokys“ Julijos vadmenyje.
Solistė surengė pasirodymų su Latvijos nacionaliniu simfoniniu orkestru. Ji yra atlikusi soprano partijas tokiose kompozicijose kaip Orffo „Carmina burana“, Fauré „Requiem“, Mozarto „Exsultate jubilate“, Britteno „Les Illuminations“. Solistė dažnai rengia koncertus su ansambliu „Sinfonietta Riga“, Šlėzvigo-Holšteino festivalio orkestru ir kitais kolektyvais. G. Gelgotė yra aktyvi šiuolaikinės muzikos atlikėja. Jų duetui su fleitininku Giedriumi Gelgotu kūrinius dedikavo O. Narbutaitė, M. Vilums, G. Pelēcis ir kiti, jie skamba įvairiuose šiuolaikinės muzikos festivaliuose.

JP__1978_01