FESTIVALIO GLOBĖJAS

Rolandas Janickas

Rolandas Janickas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

JAZZ Academy

Anykščių kultūros centras

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

Kovo 11 dienos koncertas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru

Kovo 11-oji festivalio dalyviams prasidėjo trumpu koncertu miesto centre. Vakare laukė festivalio uždarymo koncertas. Sausakimšoje Kultūros centro salėje styginiais instrumentais grojo Lietuvos kamerinis orkestras, diriguojamas Modesto Pitrėno. Kartu su orkestru plojimų audras kėlė Pavelas Giunteris, Ludwig Albert ir Chin-Cheng Lin. Pavelas Giunteris A.Šenderovo koncertą perkusijai ir kameriniam orkestrui „…per Giunt“ atliko ketvirtą kartą ir, kaip pajuokavo pats solistas, – jie visi skambėjo 11-ą dieną. Savo kūrinius atliko Ludwig Albert ir Chin-Cheng Lin, jiems akomponavo Lietuvos kamerinis orkestras.
Festivalyje grojusiems muzikantams ir festivalio rėmėjams rajono meras Vydas Paknys įteikė padėkas ir festivalį priminsiančius stiklinius prizus.
Paklaustas apie ką tik pasibaigusį festivalį, lietuviškai su žiūrovais atsisveikinęs festivalio meno vadovas Edgars Saksons pakomentavo, kad apie jo kokybę turi spręsti žiūrovai, dėl kurių ir stengtasi. Jam tai buvo malonus darbas, „nes aplinkui geri žmonės – 99 procentai darbo organizuojant festivalį priklauso Kultūros centrui“. E. Saksons pasakojo, kad atrinkti festivalio dalyvius nebuvo sudėtinga, nes į jį buvo kviečiami tokie muzikantai, kuriuos E. Saksons nori girdėti. Nepriklausomai nuo muzikantų vardų ar nuopelnų.