FESTIVALIO GLOBĖJAS

Darius Varnas

Darius Varnas

Ukmergės rajono savivaldybės meras Darius Varnas

FESTIVALIO MECENATAS

BAC

GENERALINIS RĖMĖJAS

Stansefabrikken

RĖMĖJAI

UKMERGĖS HERBAS


LIETUVOS KULTUROS TARYBA

ŽŪB Egvila

PARTNERIAI

Ukmergės meno mokykla

INFORMACINIS RĖMĖJAS

LRT

GUNTARS FREIBERGS

Perkusininkas Guntars Freibergs yra 2014 metais įkurto ansamblio „Perpetuum ritmico“ įkūrėjas ir narys, Mārupės muzikos mokyklos ir Ventspilio muzikos mokyklos mokytojas. Jis yra surengęs solinius pasirodymus su keliais orkestrais Latvijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Bulgarijoje, Čekijoje.

Guntars Freibergs 2010 metais buvo nominuotas Latvijos Didžiajam muzikos apdovanojimui kaip naujasis metų atlikėjas. Jo mušamųjų instrumentų ansamblis Perpetuum ritmico 2016 metais buvo nominuotas Didžiajam muzikos apdovanojimui už Metų koncertą.

 

2012 metais prestižiniame Marimbos konkurse Zalcburge gavo antrąją vietą, o 2011 metais – Grand prix apdovanojimą perkusijos konkurse Ferme, Italijoje.

 

Guntars Freibergs savo muzikinę kelionę pradėjo Valkos muzikos mokykloje ir tęsė Emīls Dārziņš muzikos mokykloje. Taip pat mokėsi Centrinėje Maskvos muzikos mokykloje Marko Pekarskio klasėje; 2007–2011 m. studijavo Strasbūro konservatorijoje, 2014 m. Linco privačiame Antono Brucknerio universitete įgijo magistro laipsnį, tobulinosi Briuselio karališkojoje konservatorijoje.

 

Guntaras dalyvavo seminaruose su pirmaujančiais mušamųjų instrumentų ekspertais Keiko Abe, Momoko Kamiya, Bogdan Bacanu, Peter Sadlo, o savo muzikinius gebėjimus toliau tobulino Zalcburgo vasaros akademijoje Mozarteum ir Villecroze muzikos akademijoje Prancūzijoje.